Polski Serwer Militaria

Witamy na forum PSM!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

IP naszego serwera to: mtasa://188.165.21.245:22188

#1 2017-12-30 19:23:03

Wierzba
Zbanowany
Liczba postów: 5
WindowsChrome 63.0.3239.108

Apelacja o Unbana

Kara: Ban Wieczny
Powód: Obraza Administracji
Osoba która dostała Bana: Omega
Wykonał wyrok: Headcoree

Apelacja:
Dobrze.. Wiem, że niby zasłużyłem lecz... Może wrócimy do tego dlaczego cię obraziłem.

Delta: Irasher zostaniesz pilotem C-130?
Irasher: Nieee
Omega: AC XD
Headcoree: C-130 "Spierdolino"

I od tego momentu za czołem cię wyzywać.
Więc zmusiłem mnie do tego.

#2 2017-12-30 19:28:19

HeadCoree
uguem
Liczba postów: 48
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Apelacja o Unbana

Ale to nie był pierwszy raz, wcześniej były podobne sytuacje, tylko akurat bez prowokacji, pzdr :v

S5VkHuH.png

#3 2017-12-31 02:32:14

Delta
Administrator
Liczba postów: 336
Windows 7Opera 49.0.2725.64

Rozumiem że headcoree jest na nie

erkzfjK.png

#4 2017-12-31 02:34:15

HeadCoree
uguem
Liczba postów: 48
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Delta napisał/a:

Rozumiem że headcoree jest na nie

Bo jest

S5VkHuH.png

#5 2018-01-01 18:09:13

Wierzba
Zbanowany
Liczba postów: 5
WindowsChrome 63.0.3239.108

A wy raczej jesteście spierdoleni? Nie widzicie kurwa, że nie da się wymusić pokory?
Jeżeli dalej będziecie Mutować,Banować za to że pierwsi zaczeliście kłótnie to raczej jesteś debilami.

Delta zrozum jesteś kurwa infaltylny że ja pierdole to samo Head. Nauczcie się być Dobrą Administracją nie w stylu.
"Narzucam rakowi, a potem jak mi odpowie wrogo to wyleci lub Mute" Nie kurwa. Każda administracja ma mieć dystans. Jak od siebie tak i od Frakcji bo aktualnie Rangers ma kurwa Pilotów, Hydry, Huntery. Kurwa jeszcze niech mają Miniguna. Ja przepraszam ale balans musi być bo na tym się stawia serwer.

Rangers to inny temat ale go zacznę. Jeżeli administrator prowadzi frakcje. TO NIECH KURWA NIE NAWALA RESZTY ADMINISTRACJI TAM. Bo ludzi się oburzą. Każdy o tym wie. "Frakcja adminów" Tak każdy was nazywa. A jak ktoś tak powie na globalu to od razu mute... Zróbcie Balans o to was proszę nie tylko ja.. Tylko też społeczność do której też należę. A i jeszcze jedno zrób z Country Dragunova lub M14 bo kurwa M249 pod country. Broń bez recoila? Serio kurwa...

#6 2018-01-03 01:58:10

Delta
Administrator
Liczba postów: 336
Windows 7Opera 49.0.2725.64

I typowy ty czyli na sam początek obraza, to już zniża poziom twojej reputacji i powiększa poziom twojego spierdolenia, i jezeli nawet zaczelismy kłótnię to nic nie znaczy bo mielismy tysiące innych dowodów na to że obrażałeś, poniżałeś i nawet nas pouczałeś. I jak nam chcesz to udowodnić że jesteśmy infantylni? bo jak narazie za twoimi plecami słyszymy więcej i nie co to bardziej pod chodzi pod ciebie. I co do tego ""Narzucam rakowi, a potem jak mi odpowie wrogo to wyleci lub Mute", to normalnie z tobą piszemy a ty przeważnie rzucasz tysiącami raz słowo "Rak" nawet jak jeden gracz ortografii po prawnie nie znał... I administracja ma dystans lecz ty nie masz dystansu i wyzywasz każdego i myślisz że administracja ma mieć dystans do gracza który ciągle poniża administratora i wytyka mu w chuj zjebane szczegóły. I jeżeli mieli byśmy mieć zasadę taką jaką tutaj nam przedstawiasz "Rangers ma kurwa Pilotów, Hydry, Huntery. Kurwa jeszcze niech mają Miniguna." sugeruję to zebysmy zaczeli bawić się w realistyczny swiat w grze która powstała z jakies 10 lat temu, jeżeli tak to mogę odrazu napisać regulamin tyczący się tego ale nie zdziw się jak napisze z 30 punktów. I nie nie jestesmy frakcją adminów a to że mutujemy bo jak taki "Anuris" zacznie nazywać takie M249 berylem i zacznie płakać wyzywac itd to wątpie że jakiś admin by na to nie zareagował a co do M249 "bo kurwa M249 pod country. Broń bez recoila? Serio kurwa..." Jak masa osób się srała o Beryla to jakoś nie zwracałeś na to problemu a jak miałem ją z nerfic to gówno burza. i co do M249 samego jest to bronia na krótki dystans nie jest ona jakaś zajebista lepszy jest kałach od tej broni. więc to na tyle ode mnie

erkzfjK.png

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fearheartpolska - codingforums - pystories - misjasnajperska - qualityrpg